Prekių paruošimas bei ženklinimas

Vingės transsphere logistikos terminale ypatingai sparčiai vystosi prekių ženklinimo paslauga! Мūsų sandėlyje Vilniuje – logistikos g. 2, Sausių k., Trakų r. teikiame įvairių prekių (maisto produktų, drabužių bei avalynės, pramoninių, statybinių medžiagų ir pan.)  ženklinimo lipdukais ar etiketėmis paslaugą! Mūsų logistikos terminale turime galimybes greitai apdoroti ypač didelius prekių kiekius, o per mėnesį suženkliname net kelis milijonus prekių vienetus. Turime gerai apmokytą prekių ženklintojų komandą – 6 brigadas, kurios sparčiai bei atsakingai atlieka savo darbą. Turime patirties tiek su paprastomis prekių ženklinimo užduotimis, tiek su komplikuotais užsakymais, kai vienu metu reikia suženklinti didelius kiekius skirtingų prekių, jų pozicijų, tuo pat metu darant ne tik detalų prekių priėmimą, išrūšiavimą bet ir skirtingų prekių pozicijų kiekių patikrinimą.

Daugeliui prekių tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse šalyse taikomi griežti reikalavimai, susiję su tinkamu prekių ženklinimu (prekių, jų sudėties, galiojimo laiko ir pan. aprašymas vietos kalba, EAC lipdukai, patvirtinantys atitiktį muitų unijos saugos reikalavimams, ir kt.). Tarptautiniame ES susitarime yra numatyta atsakomybė tais atvejais, jei ženklinimas neatitinka tikrovės. Nacionaliniai šalių teisės aktai taip pat numato atsakomybę už vartotojams teikiamos informacijos teisingumą. Muitinė, įformindama muitinės procedūras, kreipia dėmesį į jai pateikiamų duomenų visumą. Jeigu atsitiktų taip, kad deklaracijoje būtų nurodyta viena prekės kilmės šalis ar galiojimo laikas, ar sudėtis, o užrašas ant prekės ar pakuotės nurodytų kitą šalį, galiojimo laiką ar sudėtį- muitinei kiltų abejonė dėl deklaruojamos prekės kilmės šalies ar kitų duomenų teisingumo. Muitinė paprašytų paaiškinti neatitikimo priežastis ir pagrįsti deklaracijoje nurodytos informacijos teisingumą.

Pastebime, jog dažnai prekių gamintojai neskiria tam reikiamo dėmesio, o netinkamas ar neteisingas prekių ženklinimas gali tapti kliūtimi prekių ar krovinio įvežimui į kitą šalį- tačiau mes galime greitai bei efektyviai Jums padėti to išvengti! Jums pateikus mums savo lūkesčius susijusius su prekių ženklinimu mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą. Pasirūpiname ir etikečių (lipdukų) gamyba bei klijavimu. Su Jumis bus išsamiai suderinti visi kaštai, specifiniai reikalavimai, kt. sąlygos.

Susisiekite su mumis dėl Jūsų prekių ženklinimo galimybių: info@vtlogistika.lt arba telefonu +37052840000 arba +37061130701.

    Wymień swoje potrzeby, a my zapewnimy Ci najlepsze rozwiązanie! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego. Jeśli potrzebujesz szybciej - zadzwoń na wskazany numer.