Contacts

General contacts

Administration

Tel.:  +370 528 40000
El. Paštas: info@vtlogistika.lt

Opening hours:
I-IV 8:00 – 17:00
V 8:00 – 16:00

 

Address:
Logistikos street 2, Sausiai village, Trakai district, Vilnius county, LT21401
22km motorway A1 Vilnius-Kaunas

 

Coordinates: 564932, 6063183 (LKS)
54.700864, 25.007394 (WGS)
54° 42′ 3.11″, 25° 0′ 26.62″ (WGS)

Accountant

Tel.:  +370 528 40004
Email: dalia@vtlogistika.lt

Commerce & Sales department

Head of Business Development
Marius Jadzevičius

Mob.: +370 612 25997
Email: marius@vingeslogistika.lt

Head of Sales
Jurgita Skorupskienė

Mob.: +370 616 30864
Email: jurgita@vtlogistika.lt

Customs Brokers department

Tel. Nr.:  +370 528 40018

 

Opening hours:
I-IV 8:00 – 21:00
V 8:00 – 17:00

Clients Service department

Senior manager
Rasa Genzurienė

Mob.:  +370 686 13135
Tel. Nr.:  +370 528 40018
El. Paštas: rasa@vingesterminalas.lt

Logistics manager
Juliana Sandovič

Mob. : +370 615 36515
Tel.: +370 528 40018
Email: juliana@vtlogistika.lt

Logistics manager
Violeta Steponavičiūtė

Mob.:  +370 613 89373
Tel. Nr.:  +370 528 40018
El. Paštas: violeta@vtlogistika.lt

Logistics manager
Rasa Dačinskaitė-Narušienė

Mob. Tel. Nr: +370 686 03136
Tel. Nr.: +370 528 40018
El. Paštas: rasa.n@vtlogistika.lt

Warehouse

Senior warehousing manager:

Mob. Tel. Nr: +370 687 21789
El. Paštas: sandelis@vtlogistika.lt

Manager for goods labeling/stickering 

Tel. Nr.: +370 528 40000
El. Paštas: markiravimas@vtlogistika.lt

Įvardinkite savo poreikius, o mes pateiksime geriausią Jums sprendimą! Susisieksime su Jumis per 1 darbo dieną. Jeigu reikia greičiau – skambinkite nurodytais kontaktais.